Zelená plastová WC štětka Agropoli od společnosti Wenko – recenze produktu

Zelená plastová WC štětka Agropoli od společnosti Wenko je jedním z produktů, které by měly mít ve své domácnosti všichni, kteří chtějí mít své WC v čistotě.

Kartáč má černou vyměnitelnou hlavu o průměru 8 cm

Kartáč této WC štětky má černou vyměnitelnou hlavu o průměru 8 cm, což umožňuje efektivní čištění každého záchodu. Hlavu lze snadno vyměnit za novou, pokud již není dostačující, což prodlužuje životnost produktu.

Zelená plastová WC štětka Agropoli

Design a barva štětky

Tato WC štětka je vyrobena z plastu, který je velmi odolný a zároveň lehký, takže snadno manipulovatelný. Hlavice kartáče je skrytá v držáku, který má kruhový tvar a dokonale padne do ruky.

Barva této štětky je zelená, což se bude hodit do každé koupelny, zejména v případě, že máte tuto barvu v interiéru. Pro větší estetický dojem doporučujeme přikoupit podobnou WC držáky na toaletní papír, což bude dodávat celému prostředí koupelny vkus a eleganci.

Držák na toaletní papír

Závěr recenze

Zelená plastová WC štětka Agropoli od společnosti Wenko je skvělým pomocníkem při úklidu Vašeho WC. Je odolná, lehká, snadno manipulovatelná a optimální velikosti. Design štětky splňuje estetické nároky na moderní koupelny a její barva se hodí do mnoha různých interiérů. Proto ji doporučujeme ke koupi.

Zařiďte si čistotu a eleganci i do Vaší koupelny díky této WC štětce od společnosti Wenko. Navštivte web VelkýNábytek.cz a objednejte si ji ještě dnes!