Xora bodové svítidlo: elegantní a úsporné řešení pro váš interiér


Každý interiér potřebuje správně zvolené osvětlení, které dokáže dotvořit atmosféru a zvýraznit jeho jedinečnost. Většina lidí se při výběru svítidel zaměřuje nejen na estetiku, ale také na úsporu energie. Xora bodové svítidlo splňuje oba tyto požadavky a přináší do vašeho interiéru elegantní řešení.

Popis produktu

Xora bodové svítidlo má výkon 35 W a využívá žárovky typu GU10 s maximálním výkonem 35 W. Rozměry svítidla jsou d/š/v: ca. 26x6x15 cm. Svítidlo je elegantní kombinací kovu a černé barvy, která se snadno hodí k různým interiérovým stylům.

Xora bodové svítidlo

Úspornost

Xora bodové svítidlo je nejen elegantním prvkem pro váš interiér, ale také úsporným řešením. Pokud se rozhodnete použít LED žárovky, svítidlo bude příjemně svítit, ale přitom šetřit vaší peněženku díky nízké spotřebě energie.

Montáž

Montáž Xora bodového svítidla je velmi jednoduchá. Svítidlo je určeno k montáži na strop nebo na stěnu. V balení najdete vše potřebné pro jeho instalaci. Pokud si nejste jistí, zda s montáží zvládnete, neváhejte kontaktovat odborníka, který vám pomůže s instalací.

Vhodné použití

Xora bodové svítidlo se hodí do různých typů interiérů. Velmi dobře vynikne nad stolem, nad pracovním pultem nebo nad malým stolem v obývacím pokoji. Díky svým elegantním liniím a decentní barvě se snadno integruje do různých typů vnitřního uspořádání.

Nenechte své interiéry zapadnout do stínu, zvolte pro ně osvětlení, které bude nejen funkční, ale také krásné. Xora bodové svítidlo splňuje tyto požadavky a dodá vašemu prostoru moderní vzhled. Navíc se jedná o úsporné řešení, které vám ušetří peníze za elektrickou energii. Vyberte si Xora bodové svítidlo a užijte si jeho krásu a přínosy.

Krásné světlo, úspora energie a moderní design – to vše nabízí Xora bodové svítidlo.

Nenechte svůj interiér zapadnout do stínu – s Xora bodovým svítidlem získáte dokonalé osvětlení, které dokáže udělat můž ve vašem interiéru.

Nepodceňujte úsporu energie – s Xora bodovým svítidlem ušetříte peníze za elektřinu a přitom nebudete muset přijít o krásné světlo.