Víceúčelové lůžko DIANA: Inovativní design, neomezené možnosti využití!


Moderní postel s výsuvnou přistýlkou je vyrobena z lakovaného borovicového masivu v přírodní barvě dřeva.

Postel DIANA je skvělou volbou pro všechny, kdo ocení praktičnost a multifunkčnost. Její moderní design se hodí do každého interiéru a její přidaná hodnota v podobě výsuvné přistýlky je to, co ji dělá jedinečnou. Celkový vzhled postele působí lehkým a vzdušným dojmem.

Výška sedu této postele je 38 cm.
Vysoký sed postele DIANA zajišťuje pohodlné vstávání a usazení. Je to ideální řešení pro osoby s omezenou pohyblivostí.

Horní lůžko v případě potřeby doplní dolní lůžko 90×200 cm.

Horní lůžko postele DIANA lze využít jako samostatné lůžko pro jednu osobu. V případě potřeby se dá doplnit o dolní lůžko o rozměrech 90×200 cm. Pokud tak učiníte, získáte dvoulůžko s velikostí 180×200 cm.

Postel je dodávána včetně roštů, bez matrací.
Postel DIANA je dodávána s rošty v obou lůžkách. Je to praktické a získáte tak kompletní řešení na jednom místě. Matrace si můžete dokoupit dle svých potřeb a přání.

Doporučujeme na vrchní lůžko koupit matraci o rozměru 90×200 cm, na přistýlku možnost dokoupit matraci 90×200 cm.
Pro dokonalý komfort doporučujeme na vrchní lůžko DIANA zakoupit matraci o velikosti 90×200 cm. Na přistýlku si můžete dokoupit také matraci o stejných rozměrech. Náš e-shop nabízí široký výběr matrací, takže si můžete vybrat tu nejvhodnější.

V naší nabídce najdete široký výběr matrací.

V našem e-shopu najdete široký výběr matrací pro všechny typy lůžek. Nabízíme matrace různých typů, tvrdostí a materiálů. Určitě si vyberete tu nejvhodnější pro vaše potřeby.

Dodáváno v demontu.
Postel DIANA se dodává v demontu, takže si ji dokážete snadno a rychle poskládat dle návodu v balení. Jestliže si nevíte rady s montáží, doporučujeme využít služby našeho technika, který ji pro vás sestaví.

Koupí postele DIANA získáte nejen vysokou kvalitu a funkčnost, ale také moderní a stylový kus nábytku do vašeho interiéru. Využijte neomezených možností využití, které vám tento produkt nabízí. Navštivte náš e-shop na adrese www.naradi-cz.cz a vyberte si ten nejlepší produkt pro vaše potřeby.