Univerzální kusový koberec Parma Mismo – rozměr 140 x 200 cm


Univerzální kusový koberec Parma Mismo

Rozměr 140 x 200 cm

S nápaditým kobercem od značky Universal se vám dostane nejen designového doplňku do interiéru, ale také praktického pomocníka proti studené podlaze.

Pokud si stále nejste jistí, proč byste měli mít doma koberec, možná vás přesvědčí tato informace: koberec zvyšuje pocitově teplotu o 2 °C. A tak vám může ušetřit i peníze za vytápění. Není to skvělé?

Některé koberce od Universal jsou antistatické. Díky tomu je snazší vysát z nich drobky i zvířecí srst.

Je to opravdu příjemné, když se můžete bosí nohou procházet po měkkém a teplém koberci. S nápaditým koberecem Parma Mismo si můžete užít nejen pocitově teplejší podlahu, ale i stylový a moderní design.

Koberec je vyrobený z kvalitního materiálu, který mu zaručuje dlouhou životnost a odolnost proti opotřebení. Díky rozměru 140 x 200 cm se hodí do většiny místností a můžete si ho snadno přizpůsobit.

Tento kusový koberec je velmi snadný na údržbu a lze ho prát v pračce. Je to skvělá zpráva pro všechny majitelé zvířat, kteří se snaží udržovat svůj domov co nejčistší. A navíc je tento koberec i skvělou volbou pro ty, kteří trpí alergiemi.

Výhodou koberců od Universal je také to, že se špatně pomačkají a rovnají se velmi snadno. Stačí jen krátce po koberci projet válečkem, který je k dispozici téměř v každém drogerijním řetězci.

Pokud tedy hledáte praktický a stylový doplněk do vašeho interiéru, je univerzální kusový koberec Parma Mismo tou skvělou volbou. A navíc si ho můžete zakoupit na odkazu zde.

koberec Parma Mismo

A nebojte se experimentovat s barvami. Výběr správného barevného provedení může mnoho změnit. Můžete zvolit světlé barvy, které zvětší prostor a dodají interiéru svěžest, nebo tmavší, které dodají místnosti eleganci a vznešenost.

Koberec Parma Mismo je skvělou volbou pro každého, kdo chce do svého domova přinést nejen teplou a měkkou podlahu, ale také stylový a moderní doplněk. A rádi vám připomeneme, že si ho můžete zakoupit na odkazu zde.