Televizní stolek ALESSA dub – Elegantní a praktický doplněk do vaší obývacího pokoje

Vybrat vhodný televizní stolek, který nejen pojme vaši TV, ale zároveň bude krásně ladit s vaším nábytkem, není vůbec snadné. Proto jsme pro vás vybrali skvělý televizní stolek ALESSA v dubovém dekoru.

Jednoduchý televizní stolek

Stolek je rozdělený na tři části. Zavřený úložný prostor s výklopnými dvířky na ovladače a konzole, poličky uprostřed na dekorace, a dvě praktické zásuvky na drobnosti. Takto bude mít vaše televizní souprava vše potřebné na svém místě a vše bude přehledné.

Zajímavým prvkem tohoto stolku jsou jeho vysoké nohy. Díky nim bude úklid pod stolem velmi jednoduchý, protože se k vám dostane více vzduchu a světla.

Oblíbená dubová dekorace

Tento televizní stolek je vyroben z melaminem potažených desek, a proto bude velmi odolný. A co se týče jeho šířky, tak se určitě nebudete muset strachovat, že by se na něm dvě různé velikosti televizí nedaly umístit, jelikož šířka je 180 cm. A výška stolu je příjemných 47 cm.

A co byste řekli na to, že tento kus nábytku si můžete pořídit s 48% slevou? Ano, je to možné. Navíc, tento produkt je ihned k odeslání.

Základní parametry

  • 18 mm melaminem potažené desky
  • Šířka: 180 cm
  • Výška: 47 cm
  • Hloubka: 35 cm
  • Výška nohou: 22 cm

Zkuste si tento televizní stolek ALESSA v dubové barvě pořídit, a uvidíte, že bude krásně zapadat do vašeho obývacího pokoje.

Televizní stolek ALESSA dub

Televizní stolek ALESSA v dubové barvě.

Televizní stolek ALESSA dub

Dvířka a zásuvky jsou ukrýty na zadní straně stolu, aby nebyly vidět.