Stylový psací stůl ASIR BOY ořech – pro každého, kdo si cení kvality a funkčnosti


Stylový psací stůl ASIR BOY ořech

Pro každého, kdo si cení kvality a funkčnosti, máme skvělou novinku – psací stůl ASIR BOY ořech.

Tento stůl je velmi zajímavý a neobvyklý kus nábytku, který se hodí jak do moderní kanceláře, tak i do dětského pokoje. Je přizpůsoben pro dvojčata a umožňuje pracovat dvěma spolupracovníkům s úplnou pohodou.

Dvě pracovní plochy

Jednou z hlavních výhod tohoto psacího stolu jsou dvě pracovní plochy. Ty jsou velmi prostorné a umožňují pohodlné pracování pro dva lidi.

Mezi obě pracovní plochy je umístěn policový regál se čtyřmi policemi. Tento regál nabízí spoustu úložného prostoru pro knihy, dokumenty a další drobnosti.

Kovové nohy s práškovým nástřikem

Důležitým prvkem tohoto stolu jsou jeho nohy. Ty jsou zároveň i konstrukce a jsou kovové s elektrostatickým práškovým nástřikem. Tento nástřik zajišťuje vysokou odolnost nohou proti poškrábání a poškození.

Materiál a rozměry

Psací stůl ASIR BOY ořech je vyroben z kvalitního materiálu – melaminem potažená dřevotříska. Tento materiál je velmi odolný a snadno se čistí.

Stůl má tloušťku 18 mm, šířku 240 cm, výšku 72 cm a hloubku 60 cm. Střední police má rozměry šířka 30cm a výška 142 cm.

Pokud hledáte psací stůl s vysokou kvalitou a moderním designem, určitě si zamilujete psací stůl ASIR BOY ořech. Pokud si chcete tento stůl zakoupit, můžete ho nyní objednat na Brega.cz.

Psací stůl ASIR BOY ořech

Psací stůl ASIR BOY ořech

Není pochyb o tom, že vám tento psací stůl poskytne skvělé pracovní prostředí a splní všechna vaše očekávání.