Stylová venkovní nástěnná lampa značky Rabalux 7244 – Orlova, která ozvláštní vaše exteriéry

Dekorativní venkovní nástěnné svítidlo Orlova v moderním stylu se doporučuje především na terasu, ale lze jej umístit i jinde na vnější stěnu domu. Černé tělo svítidla z nerezavějící oceli doplňuje půlválcové průhledné plastové stínítko. Design je zajímavý díky třem prvkům ve tvaru řemene, které se táhnou přes stínítko a částečně zakrývají zdroj světla před pohledem.

Rabalux 7244 - Venkovní kovová nástěnná lampa Orlova černá

Orlova se může použít s jedním LED světelným zdrojem o výkonu do 40 W, typ patice E27. Umisťujete-li lampu na terasu, je dobré zvolit zdroj světla s teplým bílým světlem, který pomůže vytvořit útulnou domácí atmosféru. Nástěnné svítidlo má tyto rozměry: šířka 150 mm, výška 240 mm, vzdálenost od stěny 120 mm. Krytí IP44 venkovní svítilny zaručuje, že je chráněno proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru.

Umístění a výhody produktu

Nástěnná lampa Orlova je vhodná nejen pro terasu, ale i pro další vnější stěny domu. Díky modernímu designu a černé barvě se velmi snadno hodí k jakémukoli exteriéru.

Díky těmto charakteristikám se stává ideálním doplňkem pro vaše exteriéry. Kromě funkčnosti se lampa stane i designovým prvkem, který dokáže zvýraznit krásu vaší terasy a jiných vnějších prostor vašeho domova.

Koupit nástěnnou lampu Orlova značky Rabalux 7244 zde.

Úsporná a kvalitní LED technologie

LED technologie se stává velice oblíbenou kvůli nízkému výkonu a vysoké úspoře energie. Například u lustry to může znamenat výrazný rozdíl na Vaší koncové spotřebě. Nástěnná lampa Orlova od značky Rabalux využívá jednu LED žárovku o výkonu do 40 W, což je vhodné pro osvětlení nejen vaší terasy, ale i podezdívků, vchodových prostor a jiných místností a prostorů, kde potřebujete kvalitní světlo.

Závěr

Nástěnná lampa Orlova od Rabalux je kombinací moderního designu a kvalitní výroby. Vhodná pro různé exteriéry má své nezaměnitelné prostředky k tomu, aby ozvláštnila jakoukoli terasu. Osvětlení této lapy rozzáří jakékoliv prostředí a vytvoří přátelskou atmosféru k setkání s přáteli a rodinou.