Stylová a praktická nástěnná police VASAGLE Weda v hnědé barvě


Dejte vašim fotografiím čestné místo

Jsou vaše rodinné fotografie stále skryté v šuplíku? Možná je čas je vyjmout a dát jim ideální místo v interiéru vašeho bytu. A co lepšího, než nástěnnou polici VASAGLE Weda v hnědé barvě, která je nejen stylová, ale i velmi praktická? Tuto poličku můžete využít pro ozdobné předměty, knihy, nebo cokoliv jiného, co chcete prezentovat.

Stylová ozdoba bytu

S touto nástěnnou policí můžete stylově prezentovat své obrázky, knihy, ozdobné předměty a cokoliv jiného. Jedná se o jedinečnou ozdobu, která upoutá pozornost všech. Polička se hodí do různých částí domu – ať už do obývacího pokoje, ložnice, chodby nebo kuchyně.

Specifikace

Specifikace nástěnné policí VASAGLE Weda: materiál – E1-Grade MDF (dřevotříska se střední hustotou), železo; rozměry – 60 x 20 x 3,8 cm; hmotnost – 1,9 kg; max. nosnost (sádrokarton) – 10 kg; max. nosnost (pevná zeď) – 15 kg.

Vyberte si poličku z řady Vasagle

Podívejte se i na ostatní produkty ze série Vasagle. Tuto nástěnnou polici lze perfektně sladit s ostatními produkty z této řady. Pokud hledáte další stylové doplňky do vašeho bytu, rozhodně se podívejte na tuto řadu produktů.

Vypadá to skvěle, že ano? neváhejte a vyberte si tuto krásnou nástěnnou poličku pro vaše oblíbené fotky a ozdoby! Tento produkt si můžete zakoupit nyní na webu Crosta!

nástěnná police VASAGLE Weda