Růžový zázrak ve vaší zahradě: Zahradní polstr Rosie 50×98 cm v bílé barvě s motivem růží

Užívání zahrady by mělo být příjemné a pohodlné. S kouskem jako je Zahradní polstr Rosie 50×98 cm v bílé barvě s motivem růží to bude ještě o něco víc! Přeměňte každou židli nebo křeslo s nízkým opěradlem na pohodlné sezení a užijte si relaxaci v zahradě plnými doušky.

Zahradní polstr Rosie zvýší váš komfort a oživí váš nábytek

Ten kdo si oblíbil pobyt v zahradě, ví že zde musí být pohodlí a klid. Zahradní polstr Rosie s motivem růží splňuje oba tyto faktory.

Nízký podsedák na křeslo v bílé barvě se vzorem růží zvýší nejen komfort, ale také dokonale oživí Váš nábytek. Rozměr 50×98 cm, takže je ideální pro všechna křesla, židle s nízkým opěradlem a podobně. Díky kvalitnímu materiálu, který tvoří textilie a silná pěnová vrstva, vám Zahradní polstr Rosie poskytne opravdu pohodlné sezení a dlouho nevadne.

Podsedák Rosíe v bílé barvě s růžovým motivem je dokonalý do zahrady, nebo na terasu. Vlevá romantickou atmosféru a zároveň zvýší trendy design Vašeho exteriéru.

Prestižní výrobce z produktem Zahradní polstr Rosie

Výrobek Zahradní polstr Rosie je kvalitní a designový kousek od prestižního výrobce.

Kvalita a design jsou základem při výrobě zahradního nábytku. Výrobce Zahradního polstru Rosie se zaměřuje na detail, aby byl každý kousek originální a na pohled příjemný. To se odráží i v produktu, který je originální a nadčasový.

Výrobce se zároveň snaží být ekologický, což se projevuje v použití ekologických materiálů a v návrhu, který je ekologický a kontrolovatelný. Všechny produkty jsou vyráběné v Evropě, takže zde odpadá transport z jiného kontinentu, což má velký dopad na životní prostředí.

Růžový zázrak ve vaší zahradě: Zahradní polstr Rosie 50x98 cm v bílé barvě s motivem růží alt=“Zahradní polstr Rosie 50×98 cm“ width=“500″>

Cena Zahradního polstru Rosie je přijatelná a kvalita tohoto materiálu byste mohli najít pouze v prémiové značce zahradního nábytku. Pokud hledáte kvalitní a designový zahradní nábytek, tak by Zahradní polstr Rosie neměl chybět v žádném případě.

Vyberte si i Vy svůj kousek na stránce Interierio