Rohová sedací souprava SIBER s pravým provedením v barvě Sola 04


Dostatečný prostor na sezení i příležitostné přespaní

Sedací souprava SIBER nabízí dostatečný prostor na sezení i příležitostné přespaní, proto je ideální volbou pro každou obývací místnost. Tato moderní a stylová sedací souprava je vhodná pro všechny, kdo si potrpí na kvalitní a pohodlné sezení. Sedací souprava SIBER má rozměry 255 x 195 cm, takže na ní pohodlně sednou až tři až čtyři dospělí bez toho, aby se cítili stísněně.

Úložný prostor

Sedací souprava SIBER nabízí také úložný prostor, kam se dají uložit různé věci. Díky tomu ušetříte místo a zároveň budete mít všechno důležité po ruce. Tento úložný prostor může být využit například pro uložení dek a polštářů.

Moderní design

Sedací souprava SIBER má moderní design, který se hodí k jakémukoliv stylu obývacího pokoje. Disponuje elegantními liniemi a vyrábí se v několika různých barvách. Různé barvy jí dodávají svébytnost, díky čemuž lze sedací soupravu SIBER skvěle kombinovat s jiným nábytkem.

Koupit sedací soupravu SIBER

Sedací souprava SIBER je k dispozici v našem e-shopu na adrese www.sidonia.cz. Vyberte si své oblíbené provedení. Nabízíme mnoho různých barev a variant.

Obrázky

Sedací souprava SIBER - pohled shora
Sedací souprava SIBER - detail
Sedací souprava SIBER - pohled zepředu