Relaxační masážní křeslo FREMONT – dokonalá volba pro vaše pohodlí!


Pohodlné křeslo s možností polohování

Relaxační masážní křeslo FREMONT je vyrobeno z kvalitních materiálů a nabízí maximální komfort a pohodlí. Má možnost polohování, takže si můžete nastavit optimální polohu pro relaxaci a masáž. Je ideální pro použití v obývacím pokoji, ložnici nebo pracovně, kde si potřebujete odpočinout.

Potah: imitace kůže – barva krémově bílá

Křeslo FREMONT je potaženo kvalitní imitací kůže v krémově bílé barvě. Tento materiál je velmi odolný, snadno se udržuje a vypadá velmi elegantně. Pohodlí přitom neubírá, naopak výrazně zvyšuje.

Elektrické napájení, 5 programů – vibrace, poklepávání, kroužení, hnětení, auto

Relaxační masážní křeslo FREMONT je elektrické, takže si můžete zvolit mezi pěti programy masáže – vibrací, poklepávání, kroužením, hnětením a automatickým programem. Masáž můžete ovládat pomocí vestavěného ovládacího panelu nebo dálkového ovládání, které je součástí balení.

2 stupně intenzity masáže, 2 masážní zóny – horní a dolní část zad

Křeslo FREMONT nabízí také možnost dvou stupňů intenzity masáže a dvě masážní zóny – horní a dolní část zad. Masáž je výrazně účinná a dokáže uvolnit svalové napětí a odstranit bolesti zad a šíje.

Záruka 24 měsíců

Relaxační masážní křeslo FREMONT je velmi kvalitní výrobek, který vám přináší maximální komfort a pohodlí. Proto vám nabízíme záruku 24 měsíců na tento produkt. Věříme, že budete s křeslem FREMONT naprosto spokojeni a rádi se k němu budete vracet pro dokonalý relax.

Nakupujte relaxační masážní křeslo FREMONT na našem eshopu

Pokud jste se rozhodli pořídit si relaxační masážní křeslo FREMONT, můžete ho zakoupit na našem eshopu. Navštivte tuto stránku a objednejte si křeslo FREMONT ještě dnes!

Relaxační masážní křeslo FREMONT

© 2022 Vaše firma. All rights reserved.