Moderní rohová sedačka SINGER U v hořčicové barvě s rozkládací funkcí na levé straně


Moderní rohová sedačka Singer U v hořčicové barvě

Moderní rohová sedačka Singer U je ideálním vybavením pro každý moderní interiér. Sedačka v hořčicové barvě je nejen praktická, ale i velmi stylová. Rozkládací funkce na levé straně vám umožní jednoduché rozložení a využití sedačky i jako přistýlky pro návštěvy.

Rozměry a materiál

Sedačka má pevná záda se sklopným záhlavníkem a 2 úložné prostory, což oceníte při ukládání polštářů a dek. Rozměr sedačky je 345 x 90 (70 cm se sklopeným záhlavníkem) x 202 cm. Ložná plocha má rozměr 266 x 125 cm a výška sedu je 43 cm. Hloubka sedu činí 65 cm a výška nožek je 9,5 cm. Sedací dutina obsahuje pružinu vlnitou a polyuretanovou pěnu T30. Nohy jsou kovové.

Dodáváme sedačku v demontu, což usnadní její přechování a transport. Záruka na produkt činí 24 měsíců.

Proč si vybrat rohovou sedačku Singer U?

Moderní a nadčasový design vás neurazí, ale bude se stát zajímavým prvkem vašeho interiéru. Hořčicová barva je velmi výrazná a přitom decentní, a tak zapadne do jakéhokoliv prostoru. Rozkládací funkce vám umožní využít sedačku také jako přistýlku nebo dokonce jako provizorní lůžko pro příležitostné hosty.

Abychom vám umožnili co nejjednodušší objednání sedačky, zanecháváme vám i odkaz na naší oficiální stránku, kde si ji můžete zakoupit. Klikněte sem pro přímý přístup k produktu.