Moderní dřezová baterie s vytahovací sprškou od Hansa – test a recenze!

Moderní kuchyně vyžaduje moderní řešení, které zahrnuje i vylepšenou dřezovou baterii s vytahovací sprškou. Jedním ze specializovaných výrobců těchto baterií je firma Hansa, která má v nabídce širokou škálu produktů. Jednou z nich je dřezová baterie Hansa Mix s vytahovací sprškou a dvěma proudy, v chromovém provedení.

Vlastnosti dřezové baterie

Baterie má průtok 12 litrů/minutu a výšku 19,5 cm. Ramínko je umístěno ve výšce 13,8 cm. Přestože se jedná o pákovou stojánkovou dřezovou baterii, je velmi snadno ovladatelná. Vytahovací sprška dokáže zvládnout různé náročné úkoly jako např. mytí sporáku, odlévání hrníčků a nádobí či umývání zeleniny. Díky speciálnímu nástavci je sprška velmi flexibilní a umožňuje snadné a rychlé mytí všech koutů vaší kuchyně.

Jak baterii používat a jak ji udržovat?

Baterie se snadno instaluje a díky vysoké spolehlivosti a kvalitě materiálů použitých při výrobě, ji můžete používat velmi dlouhou dobu. Pokud budete baterii používat dennodenně, je potřeba ji pravidelně čistit. Návod na čištění najdete na webu výrobce a také v přiložené dokumentaci. Pokud se budete držet návodu na čištění a budete dodržovat doporučený způsob používání spršky, můžete si být jisti, že baterie vám poslouží věrně a dlouho.

Na co si dát pozor při výběru dřezové baterie?

Při výběru dřezové baterie s vytahovací sprškou si předem rozmyslete, jakou funkcionalitu by měla mít. Pokud máte velký dřez nebo myjete větší nádobí, volte baterii s vyšším průtokem. Pokud vám naopak vyhovuje menší průtok vody, volte baterii s nižším průtokem. Důležitým faktorem při výběru baterie je také její vzhled a design. V tomto případě je dřezová baterie Hansa Mix s vytahovací sprškou určitě tou správnou volbou, jelikož nabízí jak skvělou funkčnost, tak i elegantní design.

Kuchyňský dřez s baterií

Závěr

Dřezová baterie Hansa Mix s vytahovací sprškou a dvěma proudy je skvělým řešením pro moderní kuchyně. Kromě elegantního designu nabízí skvělé funkce, které usnadňují mytí nádobí a mytí všech koutů v kuchyni. Baterie je snadno instalovatelná a díky své spolehlivosti a kvalitě materiálů použitých při výrobě, vám může sloužit velmi dlouho. Pokud tedy hledáte moderní dřezovou baterii s vytahovací sprškou, určitě se vyplatí zvážit nabídku firmy Hansa.

Zájemci o koupi této skvěle funkční dřezové baterie ji mohou pořídit zde: https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/drezova-baterie-hansa-mix-s-vytahovaci-sprskou-2-proudy-chrom-01382283.