Luxusní rozkládací pohovka MEGIS v provedení Monolith 48

Luxe by name, luxe by nature. Tak by se dala charakterizovat rozkládací pohovka MEGIS v provedení Monolith 48. Její kvalita a stylovost ji řadí do kategorie luxusního nábytku, který dává pocítit eleganci a pohodlí.

Vhodná i do menších obývacích pokojů

Pokud si potrpíte na kvalitu a zároveň potřebujete nábytek, který nezabírá moc místa, pohovka MEGIS v provedení Monolith 48 je tou správnou volbou. Její rozměry jsou přizpůsobeny i pro menší obývací pokoje.

Kromě toho se přizpůsobí vašim potřebám a to díky svému rozkládacímu mechanismu, který umožňuje přeměnit pohovku na pohodlné lůžko.

Velký výběr čalounění

Pohovku MEGIS v provedení Monolith 48 je možné čalounit do mnoha různých odstínů a materiálů. Zahrajte si s barvami a zajistěte si tak pohovku přesně podle vaší představy a vkusu.

Navíc, abyste si představu o luxusním designu této pohovky udělali, můžete se podívat na konkrétní nabídku na stránkách prodejce.

Uvidíte sami, jak se tento nábytek dokáže skvěle vcítit do vašeho interiéru a dodat mu ten správný nádech elegánce a luxusu.

Luxusní rozkládací pohovka MEGIS

Krása a kvalita se může ukrývat i v malých detailuje, které pohovka MEGIS v Monolith 48 rozhodně disponuje. Nečekejte ale, až si ji pořídí vaši přátelé, investujte do kvalitního nábytku ještě dnes a zcela jistě nebudete litovat.

Dejte si pozor, nelze jiř objednat jen jednu kus, vraťte se tedy na stránku prodejce a vyberte si i další krásný nábytek

Další krásný nábytek z nabídky prodejce Crosta

Zaručeně najdete i pro vás ten správný kousek k nabitvení vašeho interiéru a stanete se majitelem stylového nábytku, který spolehlivě vydrží mnoho let.