Květináč Prosperplast Small Sand: Elegantní design s bílou vložkou, velikost 29,5 cm


Stylový květináč pro oživení každého exteriéru

Květináč Small Sand je nižší verzí Květináčů Long Sand od značky Prosperplast. Tento stylový květináč v elegantní bílé barvě krásně oživí okolí vašeho domova. Je vyroben z kvalitního plastu, který odolává nízkým teplotám a UV záření. Květináč má objem 13 litrů a má vlnitou strukturu.

Pro usnadnění výsadby rostlin květináč obsahuje vklad. Květináč Small Sand můžete využít při aranžování předzahrádek, teras či verand. Jeho elegantní design dokonale doplní celkový vzhled exteriéru domu.

Technické parametry

Délka: 29,5 cm
Šířka: 29,5 cm
Výška: 33 cm
Objem: 13 l
Barva: Bílá
Hmotnost: 571 g

Existují také větší verze květináče Small Sand, které mají tyto technické parametry:

Délka: 34,5 cm
Šířka: 34,5 cm
Výška: 38,5 cm
Objem: 21 l
Barva: Bílá
Hmotnost: 550 g

Délka: 38,8 cm
Šířka: 38,8 cm
Výška: 43,6 cm
Objem: 37 l
Barva: Bílá
Hmotnost: 750 g

Využití květináče Small Sand

Květináč Prosperplast Small Sand je vhodný na výsadbu květin, bylin nebo okrasných rostlin. Jeho elegantní vzhled upoutá pozornost a doladí celkový vzhled vašeho exteriéru. Květináč je vhodný pro použití na venkovních plochách, jako jsou například terasy, balkony, zahrady nebo předzahrádky.

Díky vkladu květináču je výsadba rostlin snadná a rychlá. Květináč samotný je odolný vůči nízkým teplotám a UV záření. Díky tomu zůstává krásný po celou dobu používání.

Pro výsadbu rostlin je důležité dodržet správné množství zálivky a hnojení. V květináči je nutné dbát na správnou velikost rostlin vzhledem k objemu květináče. Využijte květináč Prosperplast Small Sand k