Kvalitní rohová sedačka LITHOPS 12 s tmavě šedou látkou a levým designem

Rohová sedačka je v dnešní době jedním z nejžádanějších kusů nábytku. Zaujme svojí praktičností, moderním designem a především pohodlným sezením. Pokud hledáte kvalitní rohovou sedačku, budete jistě nadšeni z modelu LITHOPS 12 s tmavě šedou potahovou látkou.

Potahová látka: Innari 96 = tmavě šedá látka

Potahová látka této sedačky je velmi kvalitní a svým vzhledem se hodí do moderních interiérů. Tmavě šedá barva dokáže krásně navodit atmosféru v místnosti a je vhodná do různých stylů.

Sedačka má regulovatelné opěrky hlavy a opěrky zad. To znamená, že si můžete vychutnat naprostou pohodu a pohodlí, protože si můžete nastavit opěrku přesně podle svých potřeb.

Sedačka je vhodná do prostoru, má čalouněná záda stejnou potahovou látkou.

Model LITHOPS 12 se hodí do menších, ale i větších prostorů a potěší vás i jeho čalouněná záda z téže potahové látky, stejně jako sedák. Při správné kombinaci s ostatním nábytkem dokáže krásně doplnit celkový vzhled interiéru.

Rozměr (šxvxh): 265 x 98/77 x 175 cm

LITHOPS 12 je velikostně dostatečně rozsáhlá, takže si na ní pohodlně sednou i vyšší osoby. Prostor, který nabízí, je rozměrný, takže si ji můžete vychutnat nejenom sami, ale také se svými hosty.

Při zakoupení taburetu je možno vytvořit prostor na spaní (šxh): 215 x 140 cm. Tuto variantu můžete využít nejenom jako přistýlku pro hosty, ale také jako místo pro vás samotné, když se budete chtít vyspat, a nemáte k dispozici samostatnou postel.

Výška sedu: 45 cm – Hloubka sedu: 53 cm – Výška nožek: 20 cm

Kvalitní materiály zajišťují pohodlné sezení s dostatečnou výškou sedu, takže se budete moci pohodlně usadit a relaxovat. Všechny detaily byly přemýšleny tak, aby byl konstrukce co možná nejpohodlnější a ergonomická.

Materiál: Pěna HR + T21/T25

Svým složením je materiál, ze kterého je LITHOPS 12 vyroben, velmi kvalitní. Při kontaktu s tělem se perfektně přizpůsobí jeho tvarům a zajišťuje tak příjemné sezení a odpočinek.

Dodáváno v demontu. Tento fakt vám umožní transport této velké sedačky až do vašeho bytu. Sedačka je dodávána v částech, ale její sestavení bude snadné a intuitivní.

Pokud hledáte kvalitní, pohodlnou a moderní rohovou sedačku, je LITHOPS 12 s tmavě šedou potahovou látkou jasnou volbou. Objednejte si ji na www.interierio.cz a nechte se hýčkat jejím komfortem.

Zde si ji můžete zakoupit!