Kvalitní matrace MT BOLZANO s paměťovou pěnou a latexem – rozměr 180x200cm, výška 21 cm H2,5!


Kvalitní matrace MT BOLZANO s paměťovou pěnou a latexem

Rozměr 180x200cm, výška 21 cm H2,5!

MT BOLZANO patří mezi nejlepší matrace, které jsou na trhu k dispozici. Nabízí více výhod než klasické matrace a kombinuje několik technologií, které jsou zaměřené na pohodlí, flexibilitu a kvalitní spánek.

Jádrem matrace je vícekapsová pružina, až 1000 pružin / m2. Matrace díky hustě uloženým pružinám vykazuje zvýšenou bodovou elasticitu a dokonalou oporu těla. Dvě různé užitné stránky. Latexová strana pružnější, termoelastická pěna poskytuje pocit obepnutí.

MT BOLZANO matrace

Silné stránky

  • dvě využitelné strany
  • zvýšená bodová flexibilita – multikapsa 1000spr / m2 v 7zónovém systému
  • ortopedické vlastnosti, přizpůsobení se tvaru těla
  • latex neabsorbuje prach

Vlastnosti této matrace

Matrace má ortopedické vlastnosti prospěšné pro náchylnou páteř. Navíc, díky 7 zónám, se dokonale přizpůsobí tělu. Obsahuje multipocket 1000 vícekapsových pružin, které poskytují dokonalou bodovou oporu těla. Matrace má kanálky pro přísun vzduchu a větrání, takže nehrozí tvorba vlhkosti a plísně. Obsahuje antibakteriální povrch, který ochrání proti vzniku roztočů a jiných plísní. Matrace také obsahuje latex, který se dokonale přizpůsobí křivkám těla, a termoelastickou pěnu, což znamená, že reaguje na teplotu těla a dokonale se tělu přizpůsobí. Je oboustranná a má netkanou textilii odolnou vůči klimatizaci. Potah matrace lze prát při šetrném praní na 40°C.

Matrace MT BOLZANO s paměťovou pěnou a latexem je zkrátka skvělou volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní matraci, která dokonale podpoří jejich tělo při spánku. Pokud se rozhodnete si ji zakoupit, rozhodně nebudete litovat!