Kulatý jídelní stůl s neopracovanou mangovou deskou o průměru 130 cm z HMS collection

Pořádný jídelní stůl je základem opravdového domova. Těm kulatým to nejvíce sluší ve volném prostoru. Navíc je pravdou, že u stolu bez rohů se jednoduše sedí, jí a klábosí úplně nejlépe. A pokud hledáte stůl, který by dokázal splnit všechny tyto nároky, tak se určitě neváhejte podívat na nabídku Kulatého jídelního stolu s neopracovanou mangovou deskou o průměru 130 cm z HMS collection.

Nábytek je vyroben z mangového dřeva, které vyniká svou tvrdostí a odolností. Dřevo z mangovníku může mít různé odstíny a říká se, že vyzařuje teplo. Je to zkrátka ideální partie do vašeho interiéru.

Poznámka: Nerovnosti, zabarvení a jemné praskliny nejsou vadou. Jedná se o vlastnosti produktu, které mu dodávají rustikální a industriální vzhled.

Specifikace produktu

Stůl je vyroben z kvalitního neopracovaného mangového dřeva, průměr 130 cm. Nohy jsou vyrobeny z pevné oceli. Stůl je dostatečně velký na to, aby se u něj pohodlně sešlo i více lidí. Aby byl stůl odolnější, je jeho povrch potažen lakem. Je důležité také zmínit, že stůl se snadno údržbuje, stačí ho jen lehce otřít vlhkým hadříkem.

Vhodný pro každý interiér

Tento stůl skvěle zapadne do každého interiéru. Jeho design je jednoduchý, avšak působivý. Určitě vás zaujme také jeho rustikální a industriální vzhled, který mu dodávají prasklinky a nerovnosti v dřevě. Tento styl se hodí do moderních, ale i klasických interiérů.

Kulatý jídelní stůl s neopracovanou mangovou deskou

Kulatý jídelní stůl s neopracovanou mangovou deskou

Objednávka

Pokud vás tento stůl zaujal a chcete ho mít ve svém domě, klikněte zde na odkaz: Kulatý jídelní stůl s neopracovanou mangovou deskou.

Kulatý jídelní stůl s ocelovými nohami

Kulatý jídelní stůl s ocelovými nohami

Závěr: Tento kulatý jídelní stůl s neopracovanou mangovou deskou je ideální volbou pro každou domácnost. Jeho design kombinuje prvky rustikálního a industriálního stylu. Nicméně je stůl také jednoduchý a dostatečně prostorný, aby se u něj mohlo snadno sedět, jíst a klábosit.