Kovový dekorační podnos s rozměry 49.5/23.5/5.5 cm

je skvělým kouskem pro vaše bydlení. Jeho elegantní design a kvalitní zpracování udělá z každého stolu krásnou dekoraci. Navíc je praktickým pomocníkem při servírování jídla, čajů či káv.

DEKORAČNÍ PODNOS, kov, 49.5/23.5/5.5 cm – LEAF

DEKORAČNÍ PODNOS, kov, 49.5/23.5/5.5 cm – LEAF je pojmenování tohoto výrobku a hned nás napadá, že díky svému tvaru můžeme na podnos umístit květiny, listy z rostlin nebo různé dekorativní předměty a vypadají pak mnohem efektněji. Podnos je zhotoven z kovu a má velikost 49.5/23.5/5.5 cm. To z něj činí dostatečně velký podnos, který pojme spoustu předmětů či potravin.

SILBER – klasická stříbrná

Zvolili jste si jednu barvu a to je stříbrná. Vzhledem k tomu, že SILBER – klasická stříbrná jako barva nereflektuje tolik světla, je pro toto použití naprosto ideální. Podnos tak sám o sobě stojí za obdiv – je to kousek, který udělá pokaždé dojem.

Oslavte sváteční obědy s dekoračním podnosem

Chcete si koupit tento nádherný kovový podnos a vystavit ho na stole a třeba zpestřit svou oslavu? Pak by měl být váš. Spousta party hostů bude na podnos koukat a obdivovat jeho design a kvalitu, takže neváhejte a kupte si ho. Můžete si ho zakoupit zde na Dekorační podnos kov 49.5/23.5/5.5 cm – LEAF, 50CM, STRÍBRNÁ – SILBER.

Kovový dekorační podnos

Trvanlivý kovový podnos

Tento dekorační podnos je zhotoven z kvalitního kovu, takže je velmi trvanlivý. Navíc vám vydrží krásný, dokavad bude správně ošetřován. Je to investice do něčeho krásného, co vám bude sloužit mnoho let.

Kovový dekorační podnos

Využijte tento krásný podnos k servírování jídla, kávy či čaje nebo si ho umístěte jako dekoraci na stůl. Je to kousek, který neurazí a bude vypadat nádherně v každém interiéru. Nákup na https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/dekoracni-podnos-kov-49-5-23-5-5-5-cm vám určitě nezávidí nikdo z vašich hostů.