Elegantní set odkládacích stolků BANSANG v černé barvě


Popis produktu

Set dvou odkládacích stolků je kvalitním a elegantním prvkem pro interiér vašeho domova. Stolky jsou vyrobeny z kouřového skla a kombinovány s černou lakovanou pracovnanou ocelí. Tyto stolky jsou nejen velmi praktické, díky svému vzhledu přidají vašemu pokoji na eleganci a sofistikovanosti.

Rozměry a materiál

Rozměry těchto stolků jsou 50 x 50 cm pro první stůl a 42 x 45 cm pro druhý stůl. Tyto stolky jsou vyrobeny z kouřového skla a materiál je lakovaná práškovaná ocel. Tento materiál je velmi odolný a stolky můžete používat dlouhodobě.

Doporučení

Set odkládacích stolků BANSANG je ideální pro všechny milovníky moderního designu a černé barvy. Tyto stolky lze snadno použít jako kavový stůl nebo jako stůl pro čtení. Díky své velikosti je lze umístit do každého koutku vašeho domova. Doporučujeme je umístit vedle pohovky nebo křesla, z čehož vznikne útulný a stylový koutek.

Závěr

Chcete-li si pořídit kvalitní a unikátní nábytek, pak není nic lepšího než si pořídit tento set odkládacích stolků BANSANG. Tyto stolky jsou nejen praktické, ale také velmi stylové. Pokud hledáte kvalitu a chcete přidat svému interiéru na eleganci, rozhodně doporučujeme tento set odkládacích stolků. Můžete je zakoupit na stránce https://www.sidonia.cz/produkt/set-odkladacich-stolku-bansang-cerna. Záruka na tyto stolky je 24 měsíců.