Elegantní bílý TV stolek Derin od Hanah Home

TV stolek Derin v luxusním provedení dokonale zdůrazní váš interiér. Stolek je vyrobený z kvalitní melaminové nábytkové desky v kombinaci bílé a zlaté barvy. Díky svému elegantnímu designu se hodí do moderního i klasického interiéru.

Stolek nabízí dostatek úložného prostoru v podobě otevřených polic a uzavřených skříněk, kam lze snadno vystavit RTV zařízení, knihy a další předměty dle svého uvážení. Jedině tak dokážeme vytvořit prostor, který je nejen krásný, ale také funkční a praktický.

Stolek je výhodnou volbou také pro ty, kdo si potrpí na kvalitu. Je vyrobený z pevné melaminové desky 18 mm a má kovové nohy, které mu dodávají stabilitu a zároveň zajišťují dlouhou životnost.

Specifikace produktu:

  • Materiál: melaminová deska 18 mm
  • Kovové nohy
  • Barva: bílá/zlatá
  • Uzavřené skříňky
  • Police

Není to pouze design, který je u tohoto TV stolku vynikající. Je to také jeho optimalizovaný úložný prostor, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. S rozměry šířka 180 cm, výška 64,7 cm a hloubka 37,1 cm nabízí dostatek prostoru na elektroniku, knihy, fotky a qualitativně vyrobený z nábykových materiálů vysoce klade vysoké nároky na trvanlivost.

Prostorové uložení je perfekčně optimalizované a vytvořené aby stůl co nejefektivněji využíval vnitřní prostor. To napomáhá udržet pořádek a pohodlí v místnosti.

Hanah Home TV stolek Derin bílý

Vysoká kvalita materiálů zaručuje delší životnost a vysokou odolnost vůči poškození. To znamená, že pokud si budete chtít užívat nádherný dokonale bílý tv stolek Derin po mnoho let, budete k tomu mít možnost.

Pořiďte si elegantní bílý TV stolek Derin od Hanah Home nyní za skvělou cenu na velkynabytek.cz.