Designové závěsné světlo s názvem DUTCHBONE Tangan


Originální design světla Tangan

Závěsné světlo Tangan je jedním slovem originální. Světlo je z ocelového drátu, který je omotaný jutovými provázky. Neokoukaný design stínidla v podobě s paprskovitým motivem je dominantou celého světla a podtrhuje ho decentní zakončení s jutovými třásněmi.

DUTCHBONE Tangan Závěsné světlo

Univerzální řešení pro každý prostor

Ideální řešení do všech prostor a místností, kde je potřeba svítit a dodat jim nádech originality. Zbavte se nudného stereotypu a dejte domovu novou energii s těmito designovými závěsnými světly.

Světlo Tangan lze využít v různých interiérech a díky jeho dokonale propracovanému designu bude skvěle vypadat v každé místnosti.

Kvalitní materiály a snadné čištění

Důkladná kvalita materiálů, které jsou použity pro výrobu tohoto světla, zajišťuje jeho dlouhou životnost a spolehlivost. K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Designové závěsné světlo v obýváku

Závěsné světlo DUTCHBONE Tangan je tedy nejen krásným designovým doplňkem, ale i praktickým řešením pro osvětlení Vašeho interiéru. Investujte do nejlepší kvality a dejte svému domovu naštípnout stylový náboj.

Zdroj: https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/zavesne-svetlo-dutchbone-tangan