Designová obývací stěna ANTOFALLA 2 s lesklým provedením – černá, bílá, černý lesk, bílý lesk


Pokud hledáte moderní a stylové řešení pro svůj obývací pokoj, může být obývací stěna ANTOFALLA 2 tím pravým nápadem. Tento kus nábytku se vyznačuje svým lesklým provedením a nabízí elegantní řešení pro skladování věcí, které nejenže uspoří prostor, ale také vytvoří v místnosti speciální atmosféru.

Vzorová sestava obývacího pokoje

Ilustračním příkladem možného řešení místa v obývacím pokoji je nábytek ANTOFALLA 2, který může být složen z několika segmentů. A nevadí, když si každý díl koupíte zvlášť, budete moci zvolit přesně to, co potřebujete.

Barva

Obývací stěna ANTOFALLA 2 se dodává v provedení komody s černým korpusu a černými lesklými dvířky, zatímco závěsné skříňky mají bílý korpus s bílými lesklými dvířky. Na ilustračním obrázku jsou však použity jiné barevné kombinace.

Obrázek s rozměry je ilustrativní, je na něm jiné barevné provedení!

Materiál

ANTOFALLA 2 je vyroben z kvalitního 16mm laminovaného materiálu, což zajišťuje pevnost a dlouhou životnost nábytku.

Součástí ilustrační sestavy jsou:

  • komoda (175 x 80 x 40 cm)
  • závěsná skříňka typ 12 (35 x 105 x 32 cm)
  • závěsná skříňka typ 7 (140 x 35 x 32 cm)

Je třeba poznamenat, že LED osvětlení není součástí obývací stěny ANTOFALLA 2 a musí být zakoupeno zvlášť jako příslušenství.

Dobrou zprávou je, že výrobek je dodáván v demontáži, což zaručuje snadnou montáž a demontáž.

Jestliže se vám líbí tento design a chcete něco podobného pro svůj obývací pokoj, navštivte náš e-shop na adrese: https://www.nabytekted.cz/produkt/obyvaci-stena-antofalla-2-cerna-cerny-lesk-bila-bily-lesk