Bílá kameninová miska Intrinsic značky Ladelle o průměru 15 cm

Zpříjemněte si každodenní stolování s neotřelým, ale především vysoce kvalitním nádobím od značky Ladelle. Výjimkou není ani kolekce Intrinsic, jež je vyrobena z terakoty a ručně zdobena okouzlujícími ornamenty.

Nádobí z terakoty je v dnešní době velice oblíbené. Je to z důvodu jeho přirozeného vzhledu, nenahraditelnosti a také odolnosti. Tato miska v bílé barvě je dokonce odolná i vůči vysokým teplotám a lze ji bez problémů používat v mikrovlnné troubě.

miska z kameniny

Bílá barva misky je univerzální, takže se hodí do každé kuchyně, ať už moderní nebo tradiční. Průměr misky je 15 cm, takže do ní lze naložit i menší porce. Když ji nebudete používat, můžete ji snadno umýt v myčce na nádobí, takže vám ušetří čas.

Značka Ladelle se zaměřuje na kreativitu, kvalitu a design

Značka Ladelle patří k nejoblíbenějším na trhu s kuchyňskými potřebami. Jejich hlavním cílem je vytvářet nádherné, ale především funkční kousky, které vám usnadní vaření a ozdobí vaši kuchyni. V kolekci Intrinsic se to jim i tentokrát povedlo.

Výhodou nádobí od Ladelle je, že se vyrábí z vysoce kvalitních materiálů, takže vám vydrží mnoho let. Navíc si můžete vybírat z mnoha různých designů a barev, takže si jistě najdete ten správný kousek pro vaši kuchyni.

miska z kameniny

Pořiďte si nyní kousek nádobí z kolekce Intrinsic od značky Ladelle. Tuto bílou kameninovou misku si můžete zakoupit na stránkách nabyteklevneji.cz. Určitě nebudete litovat a vaše každodenní stolování bude mnohem příjemnější a zároveň stylovější.