Béžový koberec Universal Fox Liso: Krása a kvalita v rozměru 60 x 90 cm

Béžové koberečky jsou velmi oblíbené v interiérech, protože jsou elegantní a působí velmi příjemně a teplým dojmem. Když ještě ke kráse přidáme kvalitní materiál a praktické vlastnosti, jako je snadná údržba a vhodnost pro alergiky, dostaneme naprosto neodolatelnou nabídku. Právě takovou nabídku přináší koberec Universal Fox Liso od značky Universal.

Kolekce Fox Liso: glamour a jednoduchost

Kolekce Fox Liso se inspiruje ve vysoce elegantním glamour stylu. Sází na jemný jednobarevný design ve spojení s klasickými tvary od obdélníkových, přes oválné až k imitaci kožešiny. Když potřebujeme vkusně doplnit interiér, ale nechceme složité vzory a kombinace, je toto řešení tím nejlepším. Dobře zvolený koberec pak dodá místnosti dotek výběrového stylu, který interiér prozáří i sjednotí zároveň.

Kvalitní materiál pro nejlepší zážitek

Koberec je vyroben z polyesteru, který je typických svým elegantním leskem a měkkostí příjemnou pro bosou nohu. Vyhřívané podlahy jsou stále populárnější a právě takovým podlahám je ideální tento koberec, protože se snadno ohýbá a nevznikají při tom žádné záhyby. Přitom ale zůstává pevný a neztrácí svůj tvar.

Vhodný pro alergiky a ohleduplný k přírodě

Koberec je vhodný pro alergiky, jelikož nezachytává prach. To je důležité nejen pro výše zmíněnou skupinu lidí, ale také pro všechny, kdo se snaží udržovat své bydlení co nejčistší. Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací. Také tento koberec je vyroben s ohledem na životní prostředí.

Poznámka: Koberec je vhodný i na vyhřívané podlahy.

Zakoupit online

Chcete-li si pořídit tento krásný a kvalitní koberec, stačí navštívit stránky Atcomplet.cz, kde si můžete koberec objednat jednoduše online. Dostupné jsou i další rozměry, takže si můžete vybrat ten, který se vám hodí nejvíc. Navíc, díky tomu, že si ho objednáte online, můžete ho mít u sebe velmi rychle, aniž byste museli hledat konkrétní obchod, který by ho měl skladem.