Autronic Jídelní židle AC-9980 GREY2 – recenze a popis funkcí

Autronic Jídelní židle AC-9980 GREY2 je moderní a stylová židle v industriálním designu. Její tvar i materiály ji dělají nezaměnitelnou a zároveň velmi pohodlnou pro sedění.

Kvalitní potah

Skořepina sedáku a opěráku, která je vyrobena z kovu, je potažena trendy kvalitní šedou manšestrovou látkou. Tento druh látky se začíná stále více uplatňovat jako velmi dekorativní a žádaný potah sedacího nábytku.

Potah s manšestrovou látkou je navíc snadno údržbovatelný a umožňuje snadnou likvidaci skvrn.

Stabilita a bezpečnost

Stabilitu židle zajišťují čtyři kovové nohy s kvalitním práškovým nástřikem v černé barvě. Tyto nohy jsou navíc dobře vyvážené a zajišťují pevnou a stabilní konstrukci židle.

Židle je bezpečná a splňuje všechny potřebné normy a certifikace. Můžete se tak na ni spolehnout v každé situaci.

Vhodná pro různé prostory

Autronic Jídelní židle AC-9980 GREY2 je skvělou volbou pro zařízení obývacích a jídelních, ale také zasedacích místností. Tento model je dostupný v barevném provedení šedé a je dodáván v demontu. Nabízíme však možnost smontování, aby byla pro vás její instalace co nejjednodušší.

Domácí interiéry

Vzhledem k tomu, že židle jsou montované z několika komponentů, jejich určení je výhradně pro domácí interiéry a nejsou tudíž vhodné do společenských prostor.

Pokud tedy hledáte stylovou a pohodlnou židli s moderním designem, je Autronic Jídelní židle AC-9980 GREY2 tou správnou volbou pro vás.

Naleznete ji na https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/autronic-jidelni-zidle-ac-9980-grey2, kde si ji můžete zakoupit ihned a získat tak skvělý kousek do vašeho interiéru.